آغاز ثبت نام اعطای تسهیلات کرونایی به صنایع دستی در خراسان رضوی

مهر 14, 1400
24 بازدید

 معاون صنایع‌دستی اداره‌ کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی خراسان رضوی گفت: آئین‌نامه‌ پرداخت مرحله دوم تسهیلات مربوط به خسارات‌ کرونا مرتبط با مشاغل صنایع دستی به ادارات‌ کل استان‌ها ابلاغ و ثبت نام برای دریافت این تسهیلات آغاز شده است. محمد مطیع با اعلام این خبر اظهار کرد: تولیدکنندگان دارای مجوز صنایع‌ دستی […]

آغاز ثبت نام اعطای تسهیلات کرونایی به صنایع دستی در خراسان رضوی

 معاون صنایع‌دستی اداره‌ کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی خراسان رضوی گفت: آئین‌نامه‌ پرداخت مرحله دوم تسهیلات مربوط به خسارات‌ کرونا مرتبط با مشاغل صنایع دستی به ادارات‌ کل استان‌ها ابلاغ و ثبت نام برای دریافت این تسهیلات آغاز شده است.

محمد مطیع با اعلام این خبر اظهار کرد: تولیدکنندگان دارای مجوز صنایع‌ دستی اعم از خانگی، انفرادی یا کارگاهی دارای کارت شناسایی که نتوانسته‌اند تسهیلات کرونا دریافت کنند، می‌توانند از این فرصت به وجود آمده استفاده نمایند.

معاون صنایع‌ دستی اداره‌ کل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی خراسان رضوی ادامه داد: این تسهیلات مختص اشخاصی است که در سال ۱۳۹۹ موفق به دریافت تسهیلات خسارت کرونا نشده‌اند.

وی بیان کرد: هنرمندان برای ثبت‌ نام دریافت این تسهیلات، باید مشخصات خود شامل نام و نام‌خانوادگی، کد ملی، نام شهرستان، شماره موبایل و کد شناسایی بیمه تامین اجتماعی در صورت بیمه بودن و شناسه مجوز ۶ رقمی صادر شده از اداره کل میراث فرهنگی خراسان رضوی را به معاونت صنایع‌ دستی استان ارائه کنند.

بر اساس گزارش روابط عمومی اداره ‌کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی خراسان رضوی مطیع تصریح کرد: هنرمندان حاضر در شهرستان‌های استان نیز می‌توانند با شماره تلفن ادارات میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی شهرستان خود تماس گرفته و مشخصات خود را برای دریافت تسهیلات را اعلام کنند.

منبع: ايسنا