آغاز احداث مجتمع آموزشی شبانه روزی در شهرستان دشتیاری

مرداد 21, 1400
2 بازدید

 رئیس آموزش و پرورش شهرستان دشتیاری سیستان وبلوچستان گفت: احداث مجتمع شبانه روزی پسرانه درگس از توابع بخش باهوکلات شهرستان مرزی دشتیاری در زمینی به مساحت ۶۵۰۰ متر مربع و با زیربنای ۱۹۰۰ متر مربع آغاز شد. رئیس آموزش و پرورش شهرستان دشتیاری در گفت وگو با ایسنا اظهارکرد: با توجه به نیاز منطقه در […]

آغاز احداث مجتمع آموزشی شبانه روزی در شهرستان دشتیاری

 رئیس آموزش و پرورش شهرستان دشتیاری سیستان وبلوچستان گفت: احداث مجتمع شبانه روزی پسرانه درگس از توابع بخش باهوکلات شهرستان مرزی دشتیاری در زمینی به مساحت ۶۵۰۰ متر مربع و با زیربنای ۱۹۰۰ متر مربع آغاز شد.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان دشتیاری در گفت وگو با ایسنا اظهارکرد: با توجه به نیاز منطقه در حوزه زیرساخت های  آموزشی پیگیری های صورت گرفت و خوشبختانه امروز شاهد یک گام بلند در این بخش هستیم و خیران در سال های اخیر درتوسعه فضاهای آموزشی کمک شایانی انجام دادند و بنده از همه این عزیزان تقدیر و تشکر می کنم.

بادپا افزود: هنرستان شبانه روزی پسرانه درگس از توابع بخش باهوکلات شهرستان مرزی دشتیاری در زمینی به مساحت ۶۵۰۰ متر مربع و با زیربنای ۱۹۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال با امکاناتی شامل کلاس های درس، خوابگاه دانش آموزی، کارگاه، سرایداری و نگهبانی توسط خیر ساخته و در اختیار دانش آموزان این منطقه قرار خواهد گرفت که زمین این مجمتع نیز از سوی مردم درگس برای توسعه آموزشی رایگان اهدا شده است.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان دشتیاری درپایان گفت: در حال حاضر ۴۶ مدرسه با ۲۲۰ کلاس درس از سوی خیران در حال ساخت است که با تکمیل و بهره برداری از این فضاهای آموزشی شاهد ارتقای شاخص های تامین فضای آموزشی در شهرستان خواهیم بود.

منبع: ايسنا