آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی در کرمانشاه برگزار شد

مرداد 21, 1400
1 بازدید

آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی، امروز( اول مرداد) توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی در کرمانشاه برگزار شد. مجید یزدان پناه مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه جهاد دانشگاهی در استان کرمانشاه مجری برگزاری آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی بود، گفت: آزمون استخدامی نهضت سواد آموزی، مدرسین طرح امین و […]

آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی در کرمانشاه برگزار شد 

آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی، امروز( اول مرداد) توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی در کرمانشاه برگزار شد.

مجید یزدان پناه مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه جهاد دانشگاهی در استان کرمانشاه مجری برگزاری آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی بود، گفت: آزمون استخدامی نهضت سواد آموزی، مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی در استان کرمانشاه  توسط جهاد دانشگاهی و در محل دانشگاه پیام نور کرمانشاه برگزار  شد.

یزدان پناه  گفت:  ۵۳۱ نفر در استان کرمانشاه در این آزمون که بطور همزمان در سراسر کشور برگزار شد، شرکت کردند که ۱۰۰ نفر آنها آقا و بقیه خانم بودند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با تقدیر از همکاری جهاددانشگاهی در برپایی این آزمون، ادامه داد: تلاش شد این آزمون با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود.

وی تصریح کرد: در راستای  جلوگیری از تجمع شرکت‌کنندگان مقابل حوزه برگزاری آزمون، درب‌های حوزه یک ساعت قبل به روی شرکت‌کنندگان باز شد و استفاده از ماسک نیز برای شرکت کنندگان در طول برگزاری آزمون اجباری بود.

منبع:ایسنا