آزادی زندانی غیرعمد؛ مهریه یک بانوی تبریزی

آذر 9, 1400
12 بازدید

ایسنا/آذربایجان شرقی یک زوج تبریزی در اقدامی خداپسندانه، آزادی یک زندانی جرایم غیرعمد و کمک به دانش آموز بی‌بضاعت را جزو مهریه قرار دادند. این زوج تبریزی به صورت خودجوش و در اقدامی خداپسندانه در کنار ۱۴ سکه بهار آزادی، پرداخت کمک هزینه تحصیلی به دانش آموز بی بضاعت درس خوان و آزادی یک زندانی جرایم […]

آزادی زندانی غیرعمد؛ مهریه یک بانوی تبریزی

ایسنا/آذربایجان شرقی یک زوج تبریزی در اقدامی خداپسندانه، آزادی یک زندانی جرایم غیرعمد و کمک به دانش آموز بی‌بضاعت را جزو مهریه قرار دادند.

این زوج تبریزی به صورت خودجوش و در اقدامی خداپسندانه در کنار ۱۴ سکه بهار آزادی، پرداخت کمک هزینه تحصیلی به دانش آموز بی بضاعت درس خوان و آزادی یک زندانی جرایم غیرعمد را نیز جزو مهریه قرار دادند.

بر این اساس، تازه داماد تبریزی با گذشت یک ماه از عقد خود و در راستای عمل به تعهدات خود، تصمیم گرفته تا “کمک به دانش آموز بی بضاعت درس‌خوان و آزادی یک زندانی غیرعمد” را اجرایی کند.

این زوج تبریزی که ۲۴ ساله و ۲۶ ساله هستند، هدف خود را از این کار عمل به وظیفه اجتماعی و اقدامی خداپسندانه عنوان کرده و تاکید کردند که می‌خواهند زندگی خود را به برکت شادی بخشیدن به یک خانواده و یک دانش آموز بی بضاعت، آغاز کنند.

به گزارش ایسنا، این زوج تبریزی با مراجعه به ستاد دیه آذربایجان شرقی، مقدمات آزادی یک زندانی جرایم غیرعمد را فراهم کردند.

منبع:ایسنا