آتش سوزی در محوطه کارگاهی بیمارستان مصطفی خمینی

آذر 22, 1400
7 بازدید

سرپرست مديريت روابط عمومی و امور بين الملل دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: با هوشیاری و تلاش پرسنل آتش‌نشانی و بیمارستانی، محوطه کارگاهی بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام که دچار حریق شده بود، مهار شد. به گزارش ایسنا،منطقه ایلام، مهندس سید کیوان هاشمی در این رابطه اظهار کرد: ساعتی پیش به واسطه سهل انگاری و […]

سرپرست مديريت روابط عمومی و امور بين الملل دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: با هوشیاری و تلاش پرسنل آتش‌نشانی و بیمارستانی، محوطه کارگاهی بیمارستان شهید مصطفی خمینی ایلام که دچار حریق شده بود، مهار شد.
به گزارش ایسنا،منطقه ایلام، مهندس سید کیوان هاشمی در این رابطه اظهار کرد: ساعتی پیش به واسطه سهل انگاری و عدم رعایت نکات ایمنی توسط جوشکار در محوطه کارگاهی بیمارستان مذکور، این کارگاه دچار حریق شد و با حضور به موقع پرسنل بیمارستان و آتش‌نشانی در کمترین زمان ممکن مهار گردید.
وی ادامه داد: در اولین لحظات حریق ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی و معاون محترم درمان در بیمارستان حضور یافتند و دکتر همتی ریاست محترم دانشگاه با مدیریت هماهنگی‌ها مهار حریق را تسریع  کرد.
سرپرست مديريت روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد: این حریق در محوطه کارگاهی و دور از بخش‌های بستری و اورژانس حادث گردید و هیچگونه مشکل و خللی در کار بیمارستان و خدمات‌دهی آن توسط حریق ایجاد نشد.
وی بیان داشت: در زمان اطفاء حریق مدیر و تیم فوریت‌های پزشکی استان به همراه آمبولانس در بیمارستان در جهت اعزام مصدومین احتمالی حضور داشتند.
هاشمی گفت: بخشی از مصالح ساختمانی قابل اشتعال در فضای محوطه کارگاهی بیمارستان طعمه حریق شد که بلافاصله با تلاش پرسنل آتش‌نشانی ‌و مدیریت مسئولان دانشگاه، پس از اطفاء حریق بیمارستان در کمترین زمان ممکن به حالت عادی بازگشت.