آبرسانی به سه روستای سیل‌زده در شهرستان چگنی

مرداد 24, 1400
24 بازدید

 مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از آبرسانی به سه روستای سیل‌زده در بخش شاهیوند شهرستان چگنی خبر داد. حمیدرضا کرموند، هشتم مرداد ماه اظهار کرد: با توجه به اینکه شرکت آب و فاضلاب اهتمام ویژه‌ای برای تأمین آب شرب روستاها دارد، برنامه‌های متعددی در سطح استان را در دست اقدام دارد. وی افزود: خوشبختانه […]

آبرسانی به سه روستای سیل‌زده در شهرستان چگنی

 مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از آبرسانی به سه روستای سیل‌زده در بخش شاهیوند شهرستان چگنی خبر داد.

حمیدرضا کرموند، هشتم مرداد ماه اظهار کرد: با توجه به اینکه شرکت آب و فاضلاب اهتمام ویژه‌ای برای تأمین آب شرب روستاها دارد، برنامه‌های متعددی در سطح استان را در دست اقدام دارد.

وی افزود: خوشبختانه یکی از این پروژه‌ها آبرسانی به سه روستای بخش شاهیوند بوده که در هفته امامت و ولایت به پایان رسید و آبرسانی به این روستاها شروع شده است.

کرموند تأکید کرد: در مجموع تعداد روستاهایی که در لرستان تحت پوشش خدمات این شرکت نیستند حدود ۱۳۰۰ روستا بوده که شرکت آب و فاضلاب این آمادگی را دارد در صورت همراهی و همکاری دهیاران، بخشداران و اهالی این روستاها بتوانیم خدمات شرکت را در این روستاها هم گسترش دهیم و البته سعی کرده‌ایم روستاهایی که تحت پوشش نیستند و دچار تنش آبی شده‌اند را از طریق تانکرهای آبرسان خدمت‌رسانی کنیم.

منبع:ایسنا